SKLEP
Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 15.12.2017 20:10
Company of Heroes 2 za darmo! Strategia Relic Entertainment dla wszystkich zainteresowanych
2939V

Company of Heroes 2 za darmo! Strategia Relic Entertainment dla wszystkich zainteresowanych

Nie możemy narzekać na brak darmowych produkcji. Kilka minut temu wspominałem na portalu o darmowym Homefront, a teraz możecie pobrać za darmo Company of Heroes 2. Tytuł zadebiutował na rynku 25 czerwca 2013 roku.

W przeciągu ostatnich kilku dni za darmo pobraliśmy Homefront, Wold in Conflict, Assassin’s Creed IV: Black Flag, Grim Fandango Remastered, ponownie Homefront i dzisiaj otrzymaliśmy dostęp do Company of Heroes 2. Trudno w tej sytuacji narzekać.

Assassin's Creed IV: Black Flag za darmo! Ubisoft rozdaje wielką opowieść

Gra Relic Entertainment jest dostępna w najnowszej promocji HumbleBundle.com – wystarczy wskoczyć na stronę, kliknąć „FREE” i rozpocząć pobieranie. Tytuł zajmuje blisko 30GB, a kosztuje 71,99 zł (wg Steam).

Tak jak wspomniałem we wstępie, Company of Heroes 2 zadebiutowało na rynku w 2013 roku i produkcja zgarnęła oceny na poziomie 80%. Tak prezentują się minimalne wymagania:

  • Pamięć: 2GB RAM
  • Procesor: 2Ghz Intel Core2 Duo lub odpowiednik
  • Grafika: 512MB Direct3D 10 capable video card (GeForce 8800 GT lub Radeon HD 2900XT)

Akcja Company of Heroes 2 została osadzona w czasach II wojny światowej, a gracze mają okazję zawalczyć na Froncie Wschodnim. Produkcja rozpoczyna się od Operacji „Barbarossa”, która odbyła się wiosną 1941 roku i została zakończona zdobyciem Berlina w 1945 roku.

Tak prezentuje się zwiastun Company of Heroes 2:

Źródło: Twitter.com

Tagi: company of heroes 2 pc relic entertainment za darmo