SKLEP
Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 14.12.2017 15:10
Regalia zmierza na PlayStation 4, Xbox One i Nintendo Switch! Polacy prezentują zwiastun swojej przygody
869V

Regalia zmierza na PlayStation 4, Xbox One i Nintendo Switch! Polacy prezentują zwiastun swojej przygody

Pamiętacie jeszcze o „polskim jRPG-u”? Twórcy z Pixelated Milk postanowili o sobie przypomnieć i przygotowali nowy zwiastun. Gra zmierza na PlayStation 4, Xbox One i Nintendo Switch.

Regalia: Of Men And Monarchs trafiła na rynek w wersji na komputery osobiste 18 maja. Tytuł zebrał sporo pochwał i chociaż autorom nie udało się uniknąć skromnych wpadek, to mimo wszystko produkcja zgarnęła oceny na poziomie 73%.

Regalia: Of Men And Monarchs - recenzja gry

Szczerze mówiąc dla mnie Regalia: Of Men And Monarchs to jedna z największych niespodzianek 2017 roku, bo nie spodziewałem się, że Polacy zaoferują tak przyjemną opowieść, która w dodatku zostanie upiększona klasyczną, turową rozgrywką.

Dzisiaj możemy potwierdzić, że Regalia: Of Men And Monarchs w specjalnym wydaniu Regalia: Royal Edition trafi w pierwszych miesiącach 2018 roku na PlayStation 4, Xbox One i Nintendo Switch! Nie otrzymaliśmy konkretnej daty premiery, ale możemy spojrzeć na zwiastun.

Jest to na pewno świetna wiadomość dla graczy, którzy faktycznie czekali na tę opowieść. Należy na pewno zaznaczyć, że początkowo deweloperzy celowali z wrzuceniem tytułu na PlayStation Vitę, jednak jak widać w ostateczności wybrali wersje przeznaczoną na Xboksa One i Nintendo Switcha.

Regalia: Royal Edition będzie zawierać dodatkowe postacie, skórki dla bohaterów, czy też nawet nowy tryb rozgrywki.

Na zakończenie zapraszam zainteresowanych na poniższy zwiastun. Mogę śmiało powiedzieć, że gra nie utraciła swojego blasku, więc na pewno z wielką przyjemnością zapoznam się z nową wersją.

Tagi: