Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 12.12.2017 14:20
Nintendo Switch z fantastycznym wynikiem. Nintendo chwali się rezultatem konsoli
1720V

Nintendo Switch z fantastycznym wynikiem. Nintendo chwali się rezultatem konsoli

Japończycy potwierdzili bardzo wysokie zainteresowanie Nintendo Switch. Konsola w zaledwie 9 miesięcy od premiery zdołała osiągnąć rezultat, który potwierdza sukces japońskiej korporacji. Firma może świętować.

Nintendo Switch systematycznie otrzymuje świetne gry, więc urządzenie cieszy się bardzo wysokim zainteresowaniem. To samonapędzające się koło dostrzegają również deweloperzy, którzy chcą wrzucać na platformę Nintendo kolejne hity.

Square Enix chce ulepszać swoje hity i wrzucać je na między innymi Nintendo Switch

Japońska korporacja właśnie potwierdziła najnowszy wynik swojej nowej platformy. Nintendo Switch w 9 miesięcy od premiery trafił do 10 milionów graczy! A to oczywiście dopiero początek pozytywnych rezultatów i informacji dla graczy:

„Dziękujemy, Nintendo Switch został sprzedany w liczbie 10 milionów egzemplarzy na całym świecie w okresie 9 miesięcy!”

Prosty komunikat został opublikowany przez Nintendo, które może świętować. Po porażce zatytułowanej Nintendo Wii U, Japończycy wracają na szczyt i możemy mieć pewność, że 2018 rok będzie kolejnym fantastycznym okresem dla fanów japońskiej korporacji.

Konsola sprzedaje się dobrze, gry nadciągają, deweloperzy się uśmiechają… Takiego Nintendo potrzebowaliśmy od dawna! Z czystej ciekawości – zamierzacie nabyć Nintendo Switch na święta? Na promocje nie bardzo możemy liczyć, jednak konsola Nintendo to bez wątpienia świetny sprzęt, który warto posiadać w swojej kolekcji.

Źródło: Twitter.com

Tagi: