SKLEP
Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 11.12.2017 19:02
Sony prezentuje Mini Wired Gamepad, czyli idealny kontroler dla najmłodszych
2239V

Sony prezentuje Mini Wired Gamepad, czyli idealny kontroler dla najmłodszych

Japońskie HORI zdecydowało się przygotować specjalny kontroler przystosowany dla młodszych graczy. Sony chętnie promuje urządzenie i najnowszy materiał pokazuje wszystkie atuty nadciągającego sprzętu.

Mini Wired Gamepad to oficjalny, licencjonowany kontroler przygotowany przez HORI wyłącznie dla PlayStation 4. Urządzenie właśnie trafiło do sprzedaży i gracze muszą przygotować 129 zł.

Gry w Lidlu na PlayStation 4, Xbox One i PC! Assassin’s Creed: Origins i Wolfenstein II w promocji

Propozycja firmy HORI jest 40% mniejsza od standardowego kontrolera DualShock 4, posiada ponad 3 metrowy kabel i jest kompatybilna z „większością produkcji na PlayStation 4”. Zapytacie – dlaczego nie wszystkimi? Firma podkreśla, że urządzenie nie współgra z produkcjami przygotowanymi wyłącznie dla PlayStation VR, ponieważ nie posiada podświetlenia.

Pod względem budowy widzimy tutaj dość standardową propozycję – Mini Wired Gamepad posiada przyciski funkcyjne (x, kwadrat, trójkąt, kółko), dwa analogi, d-pad, przyciski Share, Options, PlayStation, cztery triggery, a nawet mały panel dotykowy. HORI nie zdecydowało się dorzucić do urządzenia między innymi wejścia słuchawkowego, wibracji, głośnika i żyroskopu.

Projekt został przygotowany dla młodszych dłoni i jeśli posiadacie w domach małych graczy, to na pewno warto rozważyć nabycie Mini Wired Gamepad.

Źródło: YouTube.com

Tagi: hori mini wired gamepad playstation 4