SKLEP
Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 11.12.2017 16:19
PlayStation 4 Slim z grą za 759 zł!
8810V

PlayStation 4 Slim z grą za 799 zł!

Końcówka roku przynosi nam fantastyczne promocje na konsole. Dzisiaj gracze mogą nabyć odchudzone PlayStation 4 w bardzo atrakcyjnej cenie. Poznajcie szczegóły oferty, która może zainteresować wielu czytelników PPE.pl

Sony posiada na rynku trzy modele PlayStation 4 – standardowe wydanie, odchudzone (PlayStation 4 Slim) oraz mocniejsze (PlayStation 4 Pro). Wszystkie urządzenia dzielą bibliotekę gier, więc niezależnie od posiadanej konsoli możecie cieszyć się identycznymi tytułami.

Gry w Lidlu na PlayStation 4, Xbox One i PC! Assassin’s Creed: Origins i Wolfenstein II w promocji

W ostatnich tygodniach nie mogliśmy narzekać na ciekawe oferty PlayStation 4 Slim, jednak w polskich sklepach trudno było znaleźć ofertę sięgającą około 800 zł. Od samego rana gracze mogli nabyć sprzęt za 899 zł, jednak Euro zdecydowało się przebić propozycję:

  • PlayStation 4 Slim z To Jesteś Ty jest dostępne za 759 zł w Euro.com.pl! Podczas składania zamówienia należy skorzystać z kodu rabatowego „KME444KON”.

Jest to naprawdę fantastyczna opcja dla graczy, którzy wciąż nie zdecydowali się na konsolę Japończyków i mają sporo zaległości z aktualnej generacji. W przeciągu „życia PlayStation 4” na rynku pojawiło się sporo ekskluzywnych tytułów, którymi naprawdę warto się zainteresować.

[Aktualizacja #1]

Euro.com.pl najwidoczniej zmieniło ofertę promocji, która aktualnie widnieje na 799 zł. 

Tagi: playstation 4 slim promocja sony