SKLEP
Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 11.12.2017 18:00
Golem trafi na PlayStation VR w marcu. Gameplay pokazuje grę byłych twórców Halo
552V

Golem trafi na PlayStation VR w marcu. Gameplay pokazuje grę byłych twórców Halo

Mamy bardzo dobrą wiadomość dla posiadaczy PlayStation VR. Jedna z najbardziej oczekiwanych produkcji zmierzających na japońskie gogle zadebiutuje już na początku 2018 roku. Twórcy ujawnili szczegóły i pokazali nowy fragment rozgrywki.

O Golem pisaliśmy na portalu już kilkukrotnie. Nie jest to przypadek, bo gra jest bardzo promowana przez Sony, które liczy na spore zainteresowanie wśród posiadaczy PlayStation VR. Nad tytułem pracuje Highwire Games, które składa się z byłych pracowników Bungie.

Zobaczcie pierwszy gameplay z Golem na PlayStation VR

Produkcja otrzymała swoje 15 minut podczas tegorocznego PlayStation Experience. W trakcie wydarzenia deweloperzy opowiadali o pracach nad projektem, a jednocześnie zdradzili datę premiery – Golem trafi na rynek 13 marca 2018 roku.

Deweloperzy w tym wypadku stawiają na bardzo nietypową rozgrywkę – w trakcie przygody wcielimy się w bohaterkę lub bohatera, którzy ze względu na chorobę nie mogą opuszczać swojego pokoju, jednak posiadają niezwykłą moc i przenoszą swoją świadomość do gigantycznego golema.

Na przedstawionym fragmencie możemy spojrzeć na gameplay – heros walczy z innymi golemami i sama walka wygląda przyzwoicie. Przeciwnik atakuje powoli, ale gracz ma okazję do odbijania ataków, by po chwili zdecydować się na kontratak.

Taka propozycja przy odpowiednim dopieszczeniu może okazać się sporą niespodzianką. Oby tylko fabuła trzymała poziom i nie była wyłącznie dodatkiem, bo przedstawiony zarys wygląda naprawdę obiecująco.

Źródło: YouTube.com

Tagi: data premiery gameplay golem Highwire Games