SKLEP
Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 11.12.2017 16:03
The Last of Us: Part II przygotowano w około 50-60%. Naughty Dog zdradza grube konkrety
3146V

The Last of Us: Part II przygotowano w około 50-60%. Naughty Dog zdradza grube konkrety

Naughty Dog pracuje nad kolejną przygodą w postapokaliptycznym świecie. W The Last of Us: Part II otrzymamy możliwość poznania mocnej historii, jednak nie możemy liczyć na premierę w przeciągu następnych 12 miesięcy.

Na PlayStation Experience zabrakło nowych fragmentów z The Last of Us: Part II, ale otrzymaliśmy kilka informacji dotyczących tytułu. Naughty Dog potwierdziło przygotowanie około 50-60% całej produkcji.

Days Gone zadebiutuje w 2018 roku! Poznaliśmy ważne szczegóły

Nadal nie poznaliśmy wielu konkretów dotyczących The Last of Us: Part II, jednak deweloperzy potwierdzili sporą ciekawostkę – tematem przewodnim opowieści jest „nienawiść”, gdy w The Last of Us autorzy starali się pokazać „miłość”.

Na Paris Games Week zobaczyliśmy zwiastun z Yarą oraz Levim (w rolach Victoria Grace i Ian Alexander) – jest to dwójka nowych bohaterów, na których natrafimy w trakcie przygody. Neil Druckmann  zaznaczył, że w The Last of Us: Part II „nikt nie jest bezpieczny”, więc prawdopodobnie tym razem postacie będą mogły umrzeć w wyniku błędnego wykonania misji. Nowi bohaterowie mają 16 i 13 lat.

Historię pomaga przygotować Halley Wegryn Gross, która miała przyjemność stworzyć pierwszy sezon Westworld – to właśnie scenarzystka wprowadziła do The Last of Us: Part II kilka „niesamowitych pomysłów”, a w trakcie jednej ze scen zobaczymy kobietę w ciąży.

Sporą ciekawostką jest fakt, że fani dobrze odgadli położenie wydarzeń – większość historii odbędzie się w Seattle. Oczywiście nie otrzymaliśmy konkretów dotyczących daty premiery, ale nie możemy liczyć debiut w 2018 roku. Realną datą (sugerując się procentem stworzenia gry) wydaje się początek 2019 roku, ale na szczegóły musimy w tym temacie zaczekać.

The Last of Us: Part II na pewno pojawi się na E3 2018 i wiele na to wskazuje, że właśnie na tej imprezie zobaczymy pierwszy gameplay z tytułu Naughty Dog.

Źródło: https://wccftech.com/the-last-of-us-part-ii-50-60-done/

Tagi: Naughty Dog playstation 4 The Last of Us: Part II