SKLEP
Bartosz Dawidowski Bartosz Dawidowski 07.12.2017 08:18
Dragon's Crown Pro po angielsku! Termin europejskiej premiery i nowy zwiastun
843V

Dragon's Crown Pro po angielsku! Termin europejskiej premiery i nowy zwiastun

Świetne wieści dla fanów gier 2D. Pięknie prezentujące się Dragon's Crown Pro trafi na rynki zachodnie już w 2018 roku!

Od pewnego czasu pisaliśmy o kolejnych materiałach ze świetnego remastera Dragon's Crown, ale niestety Atlus nie miał dla nas informacji o premierze przetłumaczonej na język angielski wersji gry. Mogło to dziwić, bo przecież gra pojawiła się już w języku Szekspira na PlayStation 3 i PlayStation Vita.

Dragon's Crown w Encyklopedii PPE.pl

Na szczęście Atlus postanowił zakończyć spekulacje. Firma ogłosiła, że Dragon's Crown Pro trafi na zachodnie rynki wiosną 2018 roku. Tytuł będzie kosztować 50 dolarów.

Oczywiście najważniejszym czynnikiem przemawiającym za Dragon's Crown Pro jest odświeżona grafika, ze znacznie podniesioną rozdzielczością, która zadziała na PS4 Pro w 4K.

Lepsza prezentacja to jednak nie wszystkie nowinki. Vanillaware zadbało o przearanżowaną ścieżkę dźwiękową autorstwa Hitoshiego Sakimoto - tym razem nagraną z pomocą orkiestry. Gracze będą mogli też korzystać z napisów francuskich, włoskich, niemieckich i hiszpańskich. Co ważne - gracze, którzy bawili się wcześniej przy Dragon's Crown z PS3 lub PSV, wykorzystają swoje dawne save'y.

Dragon's Crown Pro pojawi się w angielskiej wersji językowej w formie dema na PlayStation Experience 2017, które startuje już w sobotę o godzinie 5:00 rano od prezentacji nowinek ze strony Sony. Grę kupimy w cyfrowym lub pudełkowym wydaniu.

 

Tagi: Dragon's Crown Dragon's Crown Pro ps4 pro