SKLEP
Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 06.12.2017 16:34
Black Mirror 4. Zwiastun zapowiada opowieści z najnowszego sezonu
565V

Black Mirror 4. Zwiastun przedstawia opowieści z najnowszego sezonu

Netflix w końcu zdecydował się opublikować pełny zwiastun czwartego sezonu Black Mirror. Najnowsze opowieści trafią na platformę już pod koniec miesiąca, a przygotowany materiał powinien zaciekawić fanów serii.

Od kilku dni Netflix publikował krótkie spoty zapowiadające wydarzenia z czwartego sezonu Black Mirror. W końcu możemy spojrzeć na pełny zwiastun, który zapowiada sześć historii w sześciu różnych światach.

House of Cards z „kreatywnym zakończeniem”. Kevin Spacey został usunięty z serialu

„Czarne lustro” zadebiutowało 4 grudnia 2011 roku na Channel 4, a Polacy mogli zapoznać się z tą historią w 2013 roku za sprawą HBO. W tym roku odbyła się również premiera drugiego sezonu, a trzecia seria trafiła na platformę Netflix dokładnie 21 października 2016 roku.

Musieliśmy czekać ponad rok na powrót Black Mirror, jednak już 29 grudnia odbędzie się premiera pełnego, czwartego sezonu. Twórcy ponownie przedstawią różne historie, które  zaprezentują przerażającą wizje świata. Będzie to bez wątpienia jedna z ciekawszych propozycji stacji Netflix w grudniu – chociaż nie możemy zapomnieć o mrocznym Dark, które trafiło do klientów już w ubiegły piątek.

Od kilku godzin debiutują pierwsze recenzje czwartego sezonu Black Mirror, które są bardzo pozytywne – dziennikarze chwalą opowieści i pojawiają się nawet sygnały o „najlepszej pracy” Charliego Brookera.

Tagi: black mirror Czarne Lustro netflix trailer zwiastun