SKLEP
Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 06.12.2017 13:23
12 Deals of Christmas. Horizon: Zero Dawn w świątecznej promocji Sony
3431V

12 Deals of Christmas. Need for Speed Payback w świątecznej promocji Sony

Sony zaprasza na czwartą część tegorocznego 12 Deals of Christmas. Gracze mogą zapoznać się z najnowszą promocją przygotowaną przez Sony. Firma wrzuciła do oferty Need for Speed Payback.

Japońska korporacja wciąż odlicza do świąt Bożego Narodzenia. Do najnowszej promocji trafiła produkcja Ghost Games, która trafiła na półki sklepowe w ubiegłym miesiącu!

PlayStation Store 12 Deals of Christmas 2017

  • 1#: Crash Bandicoot N. Sane Trilogy – 99 zł
  • 2#: NBA 2K18 – 145 zł Standard / 209 zł Legend / 329 zł Gold
  • 3#: Grand Theft Auto V - 99 zł
  • 4#: Need for Speed Payback - 145 zł 

Need for Speed Payback wskoczyło na półki sklepowe 10 listopada 2017 roku. Jest to jedna z najnowszych gier w katalogu wydawniczym Electronic Arts, jednak projekt nie zyskał wyjątkowo dobrych ocen ze względu na dość nietypowy system progresji przygotowany przez Ghost Games. Twórcy na szczęście naprawili swój błąd i zajęli się odpowiednim zbalansowaniem produkcji.

Mimo wszystko pojawienie się Need for Speed Payback w najnowszej promocji Sony jest sporym zaskoczeniem. Gra zgarnęła oceny na poziomie 61% (wersja na PlayStation 4), jednak należy wziąć pod uwagę, że od dnia debiutu sporo się zmieniło i tytuł faktycznie prezentuje teraz lepszą jakość.

Możemy w tej sytuacji sądzić, że podobny „los” spotka Star Wars: Battlefront II, czyli najnowszą produkcję DICE, która również nie zgarnęła wyjątkowo pozytywnych opinii. Gra doczekała się w tym tygodniu pierwszej aktualizacji, która ma naprawić sytuację z progresem graczy.  

Źródło: Twitter.com

Tagi: 12 deals of christmas need for speed payback playstation 4 promocja Sony