SKLEP
Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 05.12.2017 15:30
Microsoft podsumowuje rok Wstecznej Kompatybilności. Biblioteka została znacząco rozszerzona
885V

Microsoft podsumowuje rok Wstecznej Kompatybilności. Biblioteka została znacząco rozszerzona

15 czerwca 2015 roku Microsoft potwierdził przygotowanie Wstecznej Kompatybilności dla Xboksa One. Od tego czasu Amerykanie rozbudowują bibliotekę, która w 2017 roku została znacząco powiększona.

Wsteczna Kompatybilność na Xboksie One to jedna z największych niespodzianek tej generacji. Microsoft systematycznie przenosi produkcje i pozwala graczom korzystać z wcześniej kupionych pozycji.

Forza Horizon 3, Metro Redux Bundle, The Technomancer, Unravel i więcej. Promocja na Xbox Live

W 2017 roku biblioteka tytułów z Xboksa 360 działających na Xboksie One została powiększona o 136 produkcji. Jednocześnie Microsoft zadbał o ulepszenie 7 gier z Xboksa 360 dla Xboksa One X, a dodatkowo wprowadzono pierwsze 13 tytułów z Xboksa na Xboksa One.

To był bardzo aktywny rok dla zespołu zajmującego się Wsteczną Kompatybilnością, więc w najbliższym czasie nie możecie oczekiwać informacji dotyczących dołączenia nowych przygód do zestawu. Microsoft powróci z dostosowaniem tytułów do nowych urządzeń już na początku przyszłego roku.  

Należy na pewno zaznaczyć, że to był pozytywny rok dla fanów usługi, ponieważ Microsoft zadbało wrzucenie do zestawu wielu ciekawych opowieści. Na Xboksie One możemy włączyć między innymi Ninja Gaiden Black, Psychonauts, serią Halo, Battlefield: Bad Company, Metal Gear Rising: Revengeance, Batman: Arkham Origins, serię Dead Space, Call of Duty: Black Ops II, serię Darksiders, Assassin’s Creed Rogue, Hitman: Absolution, czy też Grand Theft Auto IV.

Korzystacie z propozycji Amerykanów?

Źródło: Twitter.com

Tagi: Microsoft wsteczna kompatybilność xbox 360 xbox one