SKLEP
Bartosz Dawidowski Bartosz Dawidowski 05.12.2017 08:17
God of War. Możliwe, że obsługa PlayStation Store zdradziła dokładną datę premiery
4977V

God of War. Możliwe, że obsługa PlayStation Store zdradziła dokładną datę premiery

Wiemy, że Kratos wbije się na nasze konsole już w 2018 r. Pytanie tylko, w którym miesiącu dojdzie do wydania gorąco wyczekiwanego God of War?

Wygląda na to, że obsługa sklepu Sony zna już odpowiedź na to pytanie. Zamiast poczekać na imprezę PlayStation Experience (która rozpocznie się w sobotę rano, o godz 5:00), na której spodziewamy się podania dokładnej daty premiery nowego God of War pracownicy chyba się pospieszyli, aktualizując stronę dotyczącą przygody Kratosa na PlayStation Store. Obsługa amerykańskiego sklepu PS Store umieściła tam informację o dniu premiery God of War na PS4. Do wydania gry ma dojść już 22 marca 2018 r.

Oczywiście nic nie zostało jeszcze oficjalnie potwierdzone. Sony zostawia sobie takie bomby na swoje konferencje i imprezy. Dlatego jest możliwość, że to tylko pomyłka na PlayStation Store. Z drugiej jednak strony termin 22 marca 2018 r. wydaje się prawdopodobny. Pierwszy God of War z PS2 debiutował w USA 22 marca 2005 r. Kolejne główne odsłony przygód Kratosa również wychodziły w marcu.

Po kilkudziesięciu minutach wpis o dacie premiery God of War został z zmieniony na amerykańskim PS Store na "31 grudnia 2018" (to oczywiście tylko fasadowy termin). W naszej galerii znajdziecie zrzut ekranowy z pierwszą publikowaną datą na PS Store.

God of War ostatni raz prezentowany był na Paris Games Week. Tytuł otrzymał wtedy znakomity zwiastun z przebitkami gameplayu. Warto to zobaczyć, jeśli tego jeszcze nie zrobiliście.

Tagi: data premiery god of war przeciek ps4 sony