Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 04.12.2017 18:24
The Division z największą bezpłatną aktualizacją w historii. Zwiastun, szczegóły i darmowy weekend
1082V

The Division z największą bezpłatną aktualizacją w historii. Zwiastun, szczegóły i darmowy weekend

Ubisoft właśnie potwierdził ostateczne szczegóły dotyczące nadciągającej aktualizacji The Division. Francuzi przygotowali ogromną zawartość, która powinna zainteresować wielu graczy. Poznajcie konkretne szczegóły.

Twórcy The Division zapowiedzieli „największą bezpłatną aktualizację w historii”, która zadebiutuje na PlayStation 4, Xboksach One i komputerach osobistych już jutro. Studio właśnie pokazało całą zawartość.

World in Conflict i Assassin’s Creed IV Black Flag za darmo. Pobierajcie gry Ubisoftu

Będzie to bez wątpienia świetna okazja do odświeżenia płytek z The Division, ponieważ nowa zawartość to między innymi:

  • Nowa część mapy West Side Pier, gdzie znajdziemy sporo aktywności oraz bazę wypadową
  • Odporność, czyli tryb PVE polegający na odpieraniu kolejnych fal przeciwników. Gracze w trakcie zabawy będą bronić wyznaczonego miejsca.
  • Potyczka, czyli tryb PVP, w którym zmierza się czteroosobowe zespoły. Mecz wygrywa drużyna, która zdobędzie 20 punktów.
  • Underground 2.0, czyli zmiany w trybie Underground, który będzie teraz zawierał punkty kontrole oraz zwiększające wyzwanie archetypy Hunter
  • Dark Zone 2.0, nowa mechanika Rogue
  • Nowe uzbrojenie

Wszystkie przyjemności trafi do graczy za darmo. Ubisoft jednocześnie zapowiedział darmowy weekend z The Division, który rozpocznie się 7 grudnia i będzie trwał przez trzy kolejne dni. W tym czasie kolejni zainteresowani sprawdzą tytuł, a od 5 do 10 grudnia posiadacze podstawki otrzymają dostęp do trzech wcześniej wydanych DLC – Underground, Survival i Last Stand.

To podobno nie koniec przyjemności, a twórcy chcą wciąż pracować nad The Division. Jest to ciekawa sytuacja, która pokazuje, że Francuzi bardzo wierzą w swoją markę i zamierzają przytrzymać graczy przy pierwszej odsłonie.  

Źródło: Informacja prasowa

Tagi: aktualizacja the division tom clancy's the division Ubisoft zwiastun

Nie przegap