SKLEP
Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 04.12.2017 17:56
World in Conflict za darmo. Pobierajcie grę Ubisoftu
6892V

World in Conflict i Assassin’s Creed IV Black Flag za darmo. Ubisoft rozdaje swoje gry

Francuska korporacja przyzwyczaiła graczy do rozdawania swoich starszych produkcji. Najnowsza promocja zawiera World in Conflict oraz Assassin’s Creed IV Black Flag

W 2007 roku na rynku zadebiutowała strategia czasu rzeczywistego od Massive Entertainment i to właśnie między innymi dzięki tej produkcji, Ubisoft zdecydował się nabyć zespół i przemianować go na Ubisoft Massive. Twórcy w późniejszych latach stworzyli między innymi Far Cry 3 oraz The Division.

12 Deals of Christmas. Grand Theft Auto V w promocji Sony

Najnowszy upominek od Ubisoftu zawiera World in Conflict. Sytuacja jest bardzo ciekawa, ponieważ gra w swoim czasie była wydana przez Sierra Entertainment, ale jak widać twórcy zatrzymali prawa do produkcji, więc mogą ją teraz rozdać zainteresowanym graczom.

Prezent otrzymacie wpadając na stronę i klikając „Zarejestruj się na PC”. Darmowa produkcja jest dostępna do 11 grudnia (11:00), ale oczywiście w tym wypadku otrzymacie grę na zawsze – wystarczy tylko zdążyć przed podaną datą.

World in Conflict znajduje się między innymi na GOG.com i kosztuje 35,79 zł. Kompletne wydanie zawiera rozszerzenie „Soviet Assault”, które trafiło na rynek w 2009 roku. Jeśli nigdy wcześniej nie słyszeliście o tym tytule, to zerknijcie na poniższy zwiastun.

[Aktualizacja #1]

W przyszłym tygodniu za darmo pobierzemy Assassin’s Creed IV Black Flag! Ubisoft właśnie zapowiedział drugą promocję. Tytuł będzie dostępny od 12 do 18 grudnia. 

Źródło: Twitter.com

Tagi: pc ubisoft World in Conflict za darmo