Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 30.11.2017 19:09
The Bureau: XCOM Declassified za darmo!
2055V

The Bureau: XCOM Declassified za darmo!

W 2013 roku na rynku zadebiutował pewien eksperyment. 2K Marin zostało oddelegowane do stworzenia The Bureau: XCOM Declassified, które choć nie podbiło rynku, to jednak przygoda może zainteresować niektórych graczy. Dzisiaj możecie pobrać produkcję za darmo.

The Bureau: XCOM Declassified to spin-off serii XCOM, w którym jednak brakuje strategicznych przyjemności. 2K zdecydowało się na strzelaninę TPP.

Humble Bundle od Codemasters. Promocja przepełniona wyścigami

O The Bureau: XCOM Declassified będę pamiętał jeszcze długo, ponieważ była to moja pierwsza ważna gra recenzowana na łamach PPE. Od tego czasu sporo się zmieniło, ale bez najmniejszych problemów możecie dzisiaj pobrać tytuł 2K za darmo.

Promocję przedstawiło Humble Bundle, które zaprasza do korzystania z oferty – wystarczy wskoczyć na stronę, kliknąć „Add to Cart” i następnie rozpoczniecie pobieranie. Gra zajmuje około 12GB, a oferta jest przeznaczona wyłącznie dla graczy na PC.

The Bureau: XCOM Declassified możecie kojarzyć z jednego powodu – gra mogła pochwalić się fantastyczną kampanią marketingową. Wydawca wrzucił do Sieci sporo świetnych materiałów, które potrafiły zachęcić do przygody.

Poznajcie minimalne wymagania sprzętowe: 

  • System operacyjny: Windows Vista Service Pack 2 32-bit
  • Procesor: Intel Core 2 DUO 2.4 GHz / AMD Athlon X2 2.7 GHz
  • Pamięć: 2 GB RAM
  • Karta graficzna: DirectX9 Compatible ATI Radeon HD 3870 / NVIDIA 8800 GT
  • Miejsce na dysku: 12 GB 

Tagi:

Nie przegap