Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 30.11.2017 15:14
Tekken 7 może trafić na Nintendo Switch, ale studio musi zbadać zainteresowanie. Gameplay pokazuje nową postać
1000V

Tekken 7 może trafić na Nintendo Switch, ale studio musi zbadać zainteresowanie. Gameplay pokazuje nową postać

Bandai Namco rozwija Tekken 7 i wrzuca do produkcji kolejnych wojowników. Twórcy udostępnili postać z The King of Fighters, więc możemy spojrzeć na jego możliwości. Japończycy przyglądają się sytuacji z Nintendo Switchem.

Tekken 7 zadebiutował w czerwcu, ale Japończycy zamierzają wciąż rozwijać produkcję. W przyszłym roku do tytułu trafią kolejni wojownicy, a gracze mogą również liczyć na liczne turnieje oraz inne atrakcje.

Zwiastun Tekken 7

Aktualnie Tekken 7 jest dostępny na PlayStation 4, Xboksach One i komputerach osobistych, jednak mogliśmy się spodziewać, że deweloperzy będą rozważać stworzenie edycji na Nintendo Switcha.

Wprowadzenie produkcji byłoby dla autorów wyzwaniem, jednak studio zdecydowało się wybrać Unreal Engine 4, dzięki któremu udało się wrzucić Tekken 7 na komputery osobiste, więc istnieje opcja zaprezentowania historii kolejnym graczom. Należy jednocześnie zaznaczyć, że twórcy nie podjęli aktualnie większych kroków w tym temacie – na początku Japończycy muszą się zorientować, czy na Nintendo Switch znajduje się odpowiednia baza użytkowników, która chciałaby zagrać w ten tytuł.

Bandai Namco wciąż stara się ulepszyć grę w wersji na trzech platformach i to właśnie na PS4, XOne oraz PC jest dostępny Geese Howard. Wojownik właśnie debiutuje, więc możecie poniżej zapoznać się z jego możliwościami.

Źródło: https://www.gamespot.com/articles/tekken-7-producer-says-making-crossover-characters/1100-6455232/

Tagi: Bandai Namco nintendo switch tekken 7

Nie przegap