Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 30.11.2017 14:34
Battlezone: Combat Commander nadciąga. Rebellion odświeża klasyka
445V

Battlezone: Combat Commander nadciąga. Rebellion odświeża klasyka

Rebellion daje odpocząć snajperowi i wciąż nie rezygnuje z rozwijania uniwersum Battlezone. Twórcy zdecydowali się przygotować uwspółcześnioną wersję Battlezone 2: Combat Commander, która została zaprezentowana na pierwszym materiale.

Battlezone: Combat Commander to połączenie gry akcji ze strategią czasu rzeczywistego przygotowana przez studio Rebellion. Autorzy zdecydowali się odświeżyć Battlezone II: Combat Commander, który pierwotnie zadebiutował w 1999 roku.

Rogue Trooper Redux zbiera baty w pierwszych recenzjach

Twórcy serii Sniper Elite zdecydowali się w istotny sposób rozwinąć markę Battlezone. W ubiegłym roku na rynku zadebiutowała odświeżona wersja pierwowzoru, a jednocześnie posiadacze PlayStation VR mogą zapoznać się ze specjalną wersją „czołgów”.

To jednak nie koniec, ponieważ Rebellion potwierdził prace nad Battlezone: Combat Commander, czyli kolejnym „kotletem”. Gracze tym razem zapoznają się z odświeżoną oprawą, skorzystają z modyfikacji, czy też zgarną najróżniejsze osiągnięcia. Deweloperzy zamierzają zaoferować klientom pełną historię, ale jednocześnie nie zapomną o zmaganiach sieciowych. W trybie multiplayer odbędą się walki do maksymalnie 14 zawodników.

Premiera Battlezone: Combat Commander została zaplanowana na przyszły rok i aktualnie Brytyjczycy wspominają wyłącznie o wersji przeznaczonej na komputery osobiste.  

Tagi: Battlezone battlezone: combat commander Rebellion