Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 30.11.2017 21:03
PlayStation Store 12 Deals of Christmas powróciło. Świąteczna promocja na PlayStation Store
6597V

PlayStation Store 12 Deals of Christmas powróciło. Świąteczna promocja na PlayStation Store

Sony właśnie zapowiedziało powrót PlayStation Store 12 Deals of Christmas, czyli świątecznej promocji, dzięki której możemy systematycznie kupować znane produkcje w atrakcyjniejszych cenach. Na dobry początek w zestawieniu pojawił się Crash Bandicoot N. Sane Trilogy.

PlayStation Store 12 Deals of Christmas to coroczna oferta Sony, która rozpoczyna się pod koniec listopada lub w pierwszych dniach grudnia. Firma oferuje jeden przeceniony tytuł, który jest zmieniany co 48 godzin.  

PlayStation Store 12 Deals of Christmas 2017

  1. Crash Bandicoot N. Sane Trilogy – 99 zł

Na dobry początek możemy zapoznać się z cenioną trylogią ulubieńca wielu graczy. Crash Bandicoot N. Sane Trilogy w swoim czasie zgarnęło oceny na poziomie 80%.

Vicarious Visions zdecydowało się znacząco upiększyć trylogię, a jednocześnie przygotowano ujednolicony system checkpointów, time triale we wszystkich odsłonach, możliwość ręcznego zapisu, czy też zainteresowani wcielą się w Coco.

Poniższy zwiastun w dobry sposób prezentuje grę. Następna propozycja PlayStation Store 12 Deals of Christmas 2017 zostanie ujawniona już w najbliższą sobotę.

 

Tagi: 12 deals of christmas Crash Bandicoot N-Sane Trilogy playstation 4 promocja

Nie przegap