Bartosz Dawidowski Bartosz Dawidowski 29.11.2017 12:31
Destiny 2. Narasta sprzeciw graczy. Bungie wycofuje się z livestreama i wyda dziś komunikat
3088V

Destiny 2. Narasta sprzeciw graczy. Bungie wycofuje się z livestreama i wyda dziś komunikat

Gracze złoszczą się na Bungie i wygląda na to, że mają do tego konkretne powody. Niedawno okazało się bowiem, że deweloperzy ograniczają w wymuszony sposób pozyskiwanie Punktów Doświadczenia.

Wszystko najwyraźniej po to, by zmusić mniej cierpliwych graczy do wykonywania mikrotransakcji.

Poradnik do Destiny 2

Fani Destiny 2 twierdzą, że mają dosyć. Fora związane z najnowszą strzelaniną Bungie wypełniły się narzekaniami na politykę firmy. Krytyka poczynań studia i wydawcy Destiny 2 jest tak duża, że Bungie zdecydowało się wycofać z dzisiejszego livestreama, który miał się odbyć w nocy w związku z DLC Curse of Osiris.

Zamiast livestreama studio wystosuje za kilka godzin komunikat dla graczy. Najważniejsze osoby z Bungie przedstawią swoje stanowisko wobec aktualnych zarzutów. Fanom nie podoba się m.in. sytuacja z zawartością fazy endgame, z bugami, balansem zabawy i ogólną ekonomią Destiny 2.

Przy okazji Bungie ogłosiło, że w czwartek będziemy musieli zrobić sobie przerwę od rozgrywki. Wszystko w związku z pracami konserwacyjnymi prowadzonymi od godziny 17:00 do 23:00. W tym okresie serwery Destiny 2 będą nieaktywne.

Źródło: http://www.eurogamer.net/articles/2017-11-29-bungie-pulls-livestream-in-order-to-confront-destiny-2-criticism

Tagi:

Nie przegap