Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 27.11.2017 18:08
Demon's Souls bez sieciowych przyjemności. From Software zamyka serwery na całym świecie
1195V

Demon's Souls bez sieciowych przyjemności. From Software zamyka serwery na całym świecie

Jedna z najmocniejszych produkcji dostępnych wyłącznie na PlayStation 3 już na początku przyszłego roku zakończy swój sieciowy żywot. From Software właśnie potwierdziło zamknięcie serwerów Demon's Souls na całym świecie.

Od samego rana mogliście natrafić na informacje dotyczące zamknięcia serwerów Demon's Souls w Japonii. Początkowo tę wiadomość potwierdzili wyłącznie Japończycy, jednak konkrety dotyczące zamknięcia serwerów potwierdził również Zachodni oddział wydawcy.

Remaster Demon's Souls zależy od Sony. From Software nie zamierza go tworzyć

Od 28 lutego gracze na PlayStation 3 utracą dostęp do znaczącej części przyjemności z Demon's Souls. Gra przez 8 lat oferowała zainteresowanym świetną zabawę, jednak twórcy zdecydowali się zamknąć serwery.

Od tego dnia sympatycy nie będą mogli grać w kooperacji, dokonywać inwazji na inne światy, nie skorzystają z podpowiedzi rozesłanych po świecie, nie sprawdzą rankingów, czy też nie zobaczą plam krwi, czyli śmierci innych zawodników.

To bez wątpienia smutna wiadomość, ale autorzy dali nam jeszcze trzy miesiące na dokładne zapoznanie się z tytułem, więc nie traćcie czasu. Można mieć nadzieję, że to „pozytywna” jaskółka i wkrótce otrzymamy zapowiedź wersji na nowe konsole, jednak w przeciągu ostatnich miesięcy plotki o przeniesieniu Demon's Souls na PlayStation 4 ucichły.

Źródło: www.facebook.com/darksouls

Tagi: Bandai Namco Demon's Souls From Software playstation 3 Zamknięcie

Nie przegap