Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 27.11.2017 15:35
Steep: Road to the Olympics otrzyma betę. Gramy jeszcze w tym tygodniu
474V

Steep: Road to the Olympics otrzyma betę. Gramy jeszcze w tym tygodniu

Ubisoft kontynuuje chwalebną tradycję i zamierza przetestować swoją produkcję przed premierą. Firma przed samym startem wydarzenia, zaprosiła graczy na otwartą betę, która pozwoli zainteresowanym zakosztować w rozszerzeniu, a najlepsi mogą wybrać bilet na Zimowe Igrzyska Olimpijskie 2018 w Pjongczangu.

Steep: Road to the Olympics trafi do graczy już w przyszłym tygodniu, więc Ubisoft zdecydował się zachęcić do swojej produkcji kolejnych fanów zimowego szaleństwa. Zainteresowani otrzymają możliwość wypróbowania dodatku przed premierą.

Steep - recenzja gry

Od 28 listopada do 4 grudnia będzie trwała otwarta beta Steep: Road to the Olympics. Twórcy zapraszają wszystkich graczy na PlayStation 4, Xboksach One i komputerach klasy PC – posiadacze PlayStation 4 Pro oraz Xbox One X mogą liczyć na specjalne „opcje z rozszerzeniami”.

W trakcie testów wypróbujemy 5 atrakcji oraz swobodną jazdę po wybranym regionie Japonii. Autorzy pozwolą również sprawdzić się w dwóch wydarzeniach olimpijskich na mapie Korei Południowej (Downhill i Big Air), w dwóch wyzwaniach snowboardowych i jednym z wykorzystaniem kombinezonu wingsuit w Japonii. Stosowne pliki rozpoczniemy pobierać po północy (28 listopada), a serwery wystartują o godzinie 18:00.

Co ciekawe, deweloperzy zdecydowali się nawet na stworzenie specjalnego konkursu, dzięki któremu najlepsi gracze wygrają bilety na Zimowe Igrzyska Olimpijskie:

„Gracz, który z końcem Otwartej Bety pozostanie na szczycie tabeli wyników w zjazdach downhill, będzie miał możliwość wygrania biletu na Zimowe Igrzyska Olimpijskie 2018 w Pjongczangu w Korei Południowej. Więcej informacji pojawi się wkrótce.”

Na zakończenie możecie zobaczyć zwiastun Steep: Road to the Olympics.

Źródło: Informacja prasowa

Tagi: beta steep: road to the olympics Ubisoft

Nie przegap