Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 24.11.2017 16:36
Seven: The Days Long Gone. Zwiastun przedstawia skradanie się i eliminowanie rywali
514V

Seven: The Days Long Gone. Zwiastun przedstawia skradanie się i eliminowanie rywali

Na początku grudnia odbędzie się premiera kolejnej produkcji od polskich deweloperów. Seven: The Days Long Gone może zainteresować fanów skradanek, bo w produkcji gracze wcielą się w mistrza złodziei. Dzisiaj możemy spojrzeć na możliwości głównego bohatera.

Na rynku wciąż brakuje dobrych skradanek, więc miłośnicy gatunku powinni rozważyć nabycie Seven: The Days Long Gone. Tytuł trafi do nas w dwóch wersjach, a zamawiając tytuł przed premierą, otrzymacie edycję specjalną w cenie normalnego wydania.

Seven: The Days Long Gone zadebiutuje w 2 wydaniach. Poznajcie szczegóły

Twórcy przygotowali kolejny film zachęcający do przygody. W Seven: The Days Long Gone wcielimy się w wyszkolonego złodzieja, więc podczas rozgrywki będziemy eliminować rywali w cieniu, często wyczekamy na odpowiedni moment do ataku, skorzystamy z przebrań, od czasu do czasu zdecydujemy się przyspieszyć bieg wydarzeń lub nawet skorzystamy z mocy cofania akcji.

Poniższy materiał pokazuje szerokie możliwości Teriela, jednak powinniście w tym wypadku nie tylko skupiać się na bohaterze, ale również zerknąć na postapokaliptyczny świat. Deweloperzy wrzucą zainteresowanych do Imperium Vetrall, czyli upadłego mocarstwa, które przez wielką katastrofę pod względem technologicznym zostało cofnięte do poziomu średniowiecza.

Gra trafi na półki sklepowe już 1 grudnia, ale aktualnie z produkcją zapoznają się wyłącznie gracze na komputerach osobistych. Studio wciąż nie potwierdziło chęci przygotowania edycji na PlayStation 4, Xboksa One, czy też Nintendo Switcha.

Źródło: YouTube.com

Tagi: fool's theory IMGN.PRO PC Seven: The Days Long Gone

Nie przegap