Bartosz Dawidowski Bartosz Dawidowski 24.11.2017 11:35
Black Desert Mobile. Aż trudno uwierzyć, że to gra smartfonowa. Produkcja zachwyca oprawą
1515V

Black Desert Mobile. Aż trudno uwierzyć, że to gra smartfonowa. Produkcja zachwyca oprawą

Black Desert Online zmierza na Xbox One i wyląduje na konsoli Microsoftu w 2018 roku. Deweloperzy tego popularnego MMORPG-a z PC stworzyli też mobilną wersję swojej gry. Warto to zobaczyć w akcji!

Przy niektórych ujęciach aż trudno uwierzyć, że to gra przeznaczona dla smartfonów. Deweloperzy z Pearl Abyss pokazali już przy okazji pecetowego Black Desert Online, że doskonale władają kodem i nie inaczej jest z szykowanym Black Desert Mobile.

Gry dla dzieci. Najlepsze tytuły 2017 roku

Ruszyły już rejestracje na testowanie Black Desert Mobile w Korei Południowej. By podkreślić to wydarzenie deweloperzy opublikowali kilka zwiastunów, poświęconych poszczególnym klasom zawodników z gry.

Black Desert Mobile wygląda już teraz znacznie lepiej niż większość MMORPG-ów free-to-play z PC. Jak widać autorzy poświęcili temu projektowi mnóstwo pracy, licząc na znakomite profity. Szczególnie w Azji, gdzie gry mobilne biją rekordy popularności.

Black Desert Mobile ma w najbliższych miesiącach zadebiutować na urządzeniach z iOS oraz z Androidem (wymagane jest posiadanie przynajmniej Androida w wersji 4.4). Jeśli chodzi natomiast o Black Desert Online, to wiemy, że tytuł trafi na Xbox One w 2018 r. Prawdopodobnie powstanie też konwersja na PS4.

Tagi:

Nie przegap