Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 23.11.2017 17:24
Gracz Star Wars: Battlefront II stworzył „droida” do zdobywania kredytów
1823V

Gracz Star Wars: Battlefront II stworzył „droida” do zdobywania kredytów

Niektórzy gracze nie mają czasu na bieganie po serwerach w Star Wars: Battlefront II, więc jeden ze śmiałków postanowił przygotować „droida” do automatycznej rozgrywki. Maszyna sprawdza się i zgarnia dobre wyniki.

DICE nadal nie opanowało serwerów Star Wars: Battlefront II, jednak niektórzy gracze nie zamierzają czekać na deweloperów. Fani za wszelką cenę starają się zgarniać kredyty i rozwijać swoich żołnierzy.

Star Wars: Battlefront II. Patch 0.2 resetuje u części graczy wypracowane postępy

Jeden ze użytkowników Reddita zdecydował się stworzyć „Droida Rozwoju”, czyli w prostych słowach maszynę odpowiedzialną za automatyczną rozgrywkę w Star Wars: Battlefront II. System działa na prostych zasadach – urządzenie wymusza akcję, dzięki której produkcja jest przekonana, że gracz stara się rywalizować z zawodnikami. Twórca postanowił nawet „oszukać system” i jego urządzenie od czasu do czasu klika jeden z przycisków akcji, by konsola nie wyrzuciła zawodnika z serwera.

DICE zdecydowało się na nietypowy pomysł i nawet gracze bez większych sukcesów potrafią w Star Wars: Battlefront II zdobyć sporo kredytów, więc taki „bot” ma faktycznie sens. Trudno jednak nie odnieść wrażenia, że propozycja może zepsuć przyjemność z rozgrywki innym graczom, ponieważ mając takiego „robota” w swoim zespole zostaniemy mocno osłabieni…  

Poniżej możecie spojrzeć na cały projekt. Konstrukcja jest podobno łatwa do przygotowania, jednak autor nie przedstawił całego procesu.  

Źródło: Twitter.com

Tagi:

Nie przegap