Bartosz Dawidowski Bartosz Dawidowski 23.11.2017 08:23
Star Wars: Battlefront II. Patch 0.2 resetuje u części graczy wypracowane postępy
2016V

Star Wars: Battlefront II. Patch 0.2 resetuje u części graczy wypracowane postępy

Premierę Star Wars: Battlefront II można rozpatrywać w kategoriach PR-owych koszmarów. Niestety DICE nie pomaga w uzdrowieniu sytuacji, publikując patch, na który skarży się część graczy.

Pierwszy popremierowy patch do Star Wars: Battlefront II trafił wczoraj do cyfrowej dystrybucji. Łatka zajmująca 500 MB niestety wywołuje u części graczy duże kłopoty. Ludzie skarżą się, że serwery przestały rozpoznawać dokonane zakupy, przez co nie można korzystać z wcześniej nabytych Herosów/Złoczyńców.

Star Wars : Battlefront II oceniane gorzej niż pierwsza odsłona

Drugi problem to regularnie powtarzające się problemy z wyrzucaniem graczy z rozpoczętych sesji. Niektóre osoby skarżą się na znikanie zdobytych Kart i resetowanie wypracowanych postępów w multiplayerze.


W teorii patch 0.2 do Star Wars: Battlefront II powinien poprawiać pewne problemy z gameplayem (m.in. chodzi o poprawki związane z działaniem AT-AT, spawnowaniem na Tatootine i z kamerą) oraz z interfejsem i HUD. Ogólnymi poprawkami w pierwszym patchu miało być naprawienie problemu ze znikaniem save'ów u graczy, którzy zaczynali zabawę bez podpiętych kontrolerów, wyeliminowanie przenikania obiektów w kampanii i ulepszenie wydajności całej gry. Jak widać jednak deweloperzy popełnili gdzieś błąd, który części graczy zepsuł skutecznie humor. Miejmy nadzieję, że autorzy uporają się szybko z nowym błędem.

 

 

Źródło: https://digitalfox.media/news/eas-newest-patch-may-managed-make-battlefront-ii-worse/

Tagi: DICE ea pc ps4 Star Wars star wars: battlfront ii xone

Nie przegap