Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 21.11.2017 17:08
Dragon Ball FighterZ z nowym zwiastunem. Gotenks w grze, a twórcy zapowiadają Arcade Mode
1100V

Dragon Ball FighterZ z nowym zwiastunem. Gotenks w grze, a twórcy zapowiadają Arcade Mode

Na początku przyszłego roku zapoznamy się z Dragon Ball FighterZ. Produkcja Arc System Works otrzymała nowy zwiastun pokazujący możliwości Gotenksa, a jednocześnie wydawca potwierdził dodanie do produkcji typowego Arcade Mode.

26 stycznia odbędzie się wielka premiera Dragon Ball FighterZ. Tytuł Arc System Works zaoferuje graczom dynamiczną walkę, która pozwoli cieszyć rozgrywkom bardzo szerokiemu gronu odbiorców.

Dragon Ball FighterZ na fabularnym zwiastunie. Sporo walk i wprowadzenie do opowieści

Dzisiaj możemy spojrzeć na świeżutki zwiastun wprowadzający do gry Gotenksa. Znana postać jest wynikiem scalenia techniką fuzji Son Gotena i Trunksa, a pierwszy raz heros pojawił się w #204 numerze mangi oraz #251 odcinku Dragon Ball Z. Wojownik jest półsaiyaninem i półziemianinem, a jego imię oraz wygląd wynikają z fuzji.

Gotenks dołącza do dorosłego Gohana i Kid Buu, czyli ostatnio zaprezentowanych fighterów. Twórcy zaznaczają, że każda z postaci zaoferuje w Dragon Ball FighterZ zróżnicowany system walki i gracze będą musieli przygotowywać indywidualne taktyki do każdego pojedynku.

W tytule nie zabraknie typowego Arcade Mode, który pozwoli odblokować specjalny Hard Mode. Studio zapowiada walki z coraz to silniejszymi przeciwnikami, które mają wymęczyć fanów gatunku. W Dragon Ball FighterZ zbierzemy również specjalne punkty Zeni i dzięki nim odblokujemy alternatywne kolory strojów dla bohaterów.

Źródło: Informacja prasowa

Tagi: Arc System Works Bandai Namco Dragon Ball FighterZ trailer zwiastun