Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 01.11.2017 19:30
Dragon Ball FighterZ na fabularnym zwiastunie
821V

Dragon Ball FighterZ na fabularnym zwiastunie. Sporo walk i wprowadzenie do opowieści

Bandai Namco opublikowało wyczekiwany materiał zapowiadający atrakcje z Dragon Ball FighterZ. Autorzy nie zapomnieli o fabularnych przyjemnościach i produkcja zaoferuje sporo wymagających pojedynków ze znanymi bohaterami w rolach głównych.

Arc System Works przygotowuje wielką bijatykę w uniwersum Dragon Balla. Tytuł z miejsca skradł serca wielu fanów, którzy od dawna czekali na porządne walki 2D ze znanymi bohaterami. Premiera gry odbędzie się już w styczniu.

Dragon Ball FighterZ. Data premiery, otwarta beta, wygórowana cena i dodatki

Dragon Ball FighterZ zaoferuje dynamiczne pojedynki w Sieci, ale autorzy nie zapomnieli o fabularnej kampanii. Kilka tygodni temu otrzymaliśmy zajawkę atrakcji, a dzisiaj możemy spojrzeć na pełnoprawny zwiastun.

Deweloperzy nie tylko zapowiadają przyjemności, lecz pokazują również systemy. Tutaj ponownie czasami weźmiemy udział w starciach trzech na trzech, wykorzystamy super ataki postaci, poszczególne misje wybierzemy na mapie, a w trakcie wydarzeń zmierzymy się ze „złymi” odpowiednikami wojowników.

W trakcie wydarzeń nie zabraknie efektownych wstawek i w sumie… Jestem ciekawy, czy Arc System Works zaoferuje znośną przygodę. Autorzy aktualnie nie zdradzają długości historii, ale akurat to studio ma doświadczenie w tworzeniu mocnych, interesujących i rozbudowanych przygód.

Dodałem również dwa kolejne materiały, które pozwalają spojrzeć na czyste walki. Szykuje się hit?

Źródło: YouTube.com

Tagi: Arc System Works Dragon Ball FighterZ trailer zwiastun

Nie przegap