Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 20.11.2017 19:08
Brütal Legend za darmo! Pobierajcie grę Tima Schafera
2744V

Brütal Legend za darmo! Pobierajcie grę Tima Schafera

Od premiery Brütal Legend minęło już kilka lat, ale jest to bez wątpienia ciekawy tytuł, któremu warto poświęcić odrobinę czasu. Dzisiaj możecie pobrać grę Tim Schafer totalnie za darmo.

Brütal Legend wskoczyło na półki sklepowe w październiku 2009 roku. Tytuł trafił jednocześnie na PlayStation 3, Xboksa 360 oraz komputery osobiste. Dzisiaj za darmo pobierzecie grę na tę ostatnią platformę.

Brütal Legend w Encyklopedii PPE.pl

Najnowsza promocja Humble Bundle pozwala pobrać Brütal Legend. Gra w standardowej cenie jest dostępna za 63 zł, więc możecie w tej sytuacji zaoszczędzić odrobinę gotówki na nowe produkcje. Zainteresowanych odsyłam na stronę akcji, gdzie możecie kliknąć „Add to Cart”.  

Double Fine Productions nadal nie potwierdziło przygotowania kontynuacji, ale autorzy już kilkukrotnie informowali, że istnieje szansa na nową przygodę w rockowym świecie. Aktualnie studio pracuje nad Psychonauts 2, które już w przyszłym roku trafi na PlayStation 4, Xboksa One i komputery osobiste. Deweloperzy zebrali na stworzenie gry 3,8 mln dolarów, ale i tak Tim Schafer musiał znaleźć wydawcę. Tytułem opiekuje się Starbreeze Studio, który przeznaczył na stworzenie gry dodatkowe 8 mln dolarów.

Wracając jeszcze do samego Brütal Legend – to kawał dobrej gry… Tylko trzeba przełknąć niepotrzebny tryb strategiczny, który w pewien sposób psuje przyjemność z rozgrywki.

Tagi: brutal legend double fine pc za darmo