Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 20.11.2017 15:01
Cuphead jako kreskówka? Praca jednego z fanów potwierdza spory potencjał
1315V

Cuphead jako kreskówka? Praca jednego z fanów potwierdza spory potencjał

Cuphead powstawał w ogromnych bólach, ale produkcja obroniła się jakością i zbiera pozytywne opinie od fanów wymagających przyjemności. Jeden z sympatyków postanowił sprawdzić, czy gra może odnieść sukces jako kreskówka.

StudioMDHR przez wiele miesięcy pracowało nad swoim autorskim uniwersum. Cuphead zadebiutował w sierpniu i zgarnął oceny na poziomie 87-88%. To dla wielu jedna z największych niespodzianek ostatnich miesięcy.

Cuphead - recenzja gry

Gracze docenili wymagający poziom trudności oraz piękną oprawę i na początku października informowaliśmy o pierwszym milionie Cuphead. Twórcy w ubiegłym tygodniu wspomnieli o możliwej kontynuacji przygód Kubka i Filiżanki, jednak na konkrety musimy zaczekać do przyszłego roku.

Światem StudioMDHR postanowił zainteresować się autor z hotdiggedydemon i w konsekwencji możemy spojrzeć na krótką animację. Czy Cuphead mógłby zostać upiększony o serial animowany? Nie wątpię.

To oczywiście krótka animacja, która jednak pokazuje potencjał uniwersum. Możemy mieć nadzieję, że deweloperzy w odpowiedni sposób zadbają o swój skarb i stworzą nie tylko drugą odsłonę, a pomyślą o znaczącym rozbudowaniu produkcji.

Tagi: Cuphead cuphead 2 kreskówka StudioMDHR

Nie przegap