Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 17.11.2017 16:34
Xenoblade Chronicles 2 na dogłębnym zwiastunie i nowej rozgrywce. Szykuje się uczta dla fanów jRPG
681V

Xenoblade Chronicles 2 na dogłębnym zwiastunie i nowej rozgrywce. Szykuje się uczta dla fanów jRPG

W 2017 roku nie brakuje mocnych produkcji od japońskich deweloperów, ale sympatycy gatunku RPG powinni wyczekiwać na jeszcze jedną perełkę. Wkrótce na rynku zadebiutuje Xenoblade Chronicles 2, który na kolejnych materiałach wygląda świetnie.

1 grudnia 2017 roku odbędzie się wielka premiera Xenoblade Chronicles 2. Produkcja została zapowiedziana w dniu prezentacji Nintendo Switcha i od tego dnia jest to jedna z najbardziej wyczekiwanych przygód przez fanów japońskiej szkoły RPG.

Aktualizacja eShop. Skyrim, Pokemon US/UM, L.A. Noire, Rocket League, Batman: The Telltale Series

Dopiero pod koniec miesiąca otrzymamy kompletne recenzje dotyczące Xenoblade Chronicles 2, ale pierwsze opinie dotyczące gry są bardzo, bardzo pozytywne. Japończycy ponownie nie zawiedli tworząc rozbudowaną opowieść przepełnioną przyjemną walką.

Nintendo szykuje się do wielkiej premiery i firma przygotowała ciekawy materiał prezentujący najważniejsze elementy opowieści. Film został upiększony japońskimi głosami, jednak nawet w takiej formie prezentuje on sporo wiedzy.

Na deser możecie spojrzeć na czysty gameplay. Dziennikarze sprawdzają Xenoblade Chronicles 2 od kilku dni i niektórzy zdecydowali się opublikować dłuższe fragmenty rozgrywki. Gra wygląda naprawdę przyzwoicie.

Tagi: gameplay Monolith Soft Nintendo nintendo switch Xenoblade Chronicles 2 zwiastun

Nie przegap