Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 16.11.2017 14:32
Ghost Recon: Wildlands ze znaczącą aktualizacją. Tryb PVP rozbudowany za darmo!
717V

Ghost Recon: Wildlands ze znaczącą aktualizacją. Tryb PVP rozbudowany za darmo!

Ubisoft pozytywnie zaskakuje. Firma nie tylko przygotowała darmowy tryb PVP do Ghost Recon: Wildlands, ale również zamierza go mocno wspierać. Twórcy właśnie zapowiedzieli pierwszą i zarazem darmową aktualizację.

Ghost Recon: Wildlands to sieciowa strzelanka francuskiego Ubisoftu. Gra zadebiutowała w marcu 2017 roku na PlayStation 4, Xboksach One i komputerach osobistych, a autorzy wciąż rozwijają i rozbudowują produkcję.

Ghost Recon: Wildlands ulepszony dla Xbox One X. Ubisoft prezentuje nową wersję na zwiastunie

Twórcy Ghost Recon: Wildlands bardzo uważnie słuchają opinii fanów. Graczom brakowało rasowego trybu PVP, w którym mogliby spędzać wolny czas od eliminowania baronów narkotykowych, więc autorzy spełnili ich prośbę.

Tytuł otrzymał nowy wariant zabawy, który w dodatku będzie teraz stale rozbudowywany. Pierwsza aktualizacja wprowadzi tryb Uplink (zmagania polegają na zhakowaniu komputera znajdującego się na środku pola walki), zupełnie nową klasę nazwaną Zakłócacz (żołnierz potrafi wprowadzać dezinformację w zespole wroga wyłączając między innymi radar) oraz sześć zupełnie nowych map.

To naprawdę spora zawartość, która trafi do wszystkich za darmo. Ubisoft już wcześniej zapowiedział, że zamierza zaoferować graczom sporo bezpłatnych łatek, które znacząco rozwiną produkcję.

Wszystkie nowości zobaczycie na poniższym zwiastunie.

Tagi: dodatek ghost recon: wildlands pvp Tom Clancy’s Ghost Recon: Wildlands trailer Ubisoft zwiastun

Nie przegap