Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 15.11.2017 16:30
PlayStation VR w zestawie z Domm VFR. Sony prezentuje nową reklamę
1253V

PlayStation VR w zestawie z Doom VFR. Sony prezentuje nową reklamę

Sony zdecydowało się zaproponować graczom kolejny zestaw z PlayStation VR. Gracze mogą nabyć gogle do wirtualnej rzeczywistości z najnowszą produkcją id Software. Jednocześnie korporacja przygotowała reklamę, która skupia się na kilku tytułach przeznaczonych na sprzęt Japończyków.

Na PlayStation VR zadebiutowało już sporo ciekawych tytułów, więc Sony bez problemu może przygotowywać zwiastuny skupiające się na prostym wymienieniu produkcji. Najnowszy materiał jest przeładowany świetnymi grami.

The Inpatient i Bravo Team opóźnione. Wielkie gry na PlayStation VR dopiero w przyszłym roku

Problemem dla niektórych może okazać się jednak fakt, że znacząca część przygód trafiła na sprzęt w okolicach premiery. Od kilku tygodni brakuje konkretnego mięska na PlayStation VR, ale tę sytuację naprawia Bethesda.

Korporacja przeniosła The Elder Scrolls V: Skyrim oraz Doom na urządzenie Japończyków, więc Sony postanowiło przygotować stosowne zestawy. Najnowszy pakiet oferuje krwawą przygodę, która trafi na rynek 1 grudnia – od tego dnia zainteresowani kupią box z PlayStation VR, PlayStation Camerą, dwoma PlayStation Move oraz oczywiście grą Doom VFR (fizyczne wydanie).

Pakiet został wyceniony przez Amerykanów na 399,99 dolarów (około 1430 zł), ale trudno tak naprawdę powiedzieć, jak będzie prezentować się cena pudła w Polsce.

Tagi:

Nie przegap