Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 14.11.2017 14:08
Hitman otrzyma własny serial. Scenariusz przygotuje twórca John Wick
418V

Hitman otrzyma własny serial. Scenariusz przygotuje twórca Johna Wicka

Miłośnicy Agenta 47 powinni otwierać szampany. IO-Interactive ma wielkie plany na rozwój serii, a teraz pozytywnymi informacjami dzieli się również platforma Hulu z 21th Century Fox. Powstaje serial w świecie Hitmana, który może zamieszać.

Od kilku dni pojawiają się bardzo pozytywne informacje od IO-Interactive, które po odłączeniu od Square Enix ma wielkie plany na rozwój growych przygód Hitmana. Na konkrety musimy zaczekać do 2018 roku i w podobnym okresie powinniśmy otrzymać szczegóły serialu o Agencie 47.

Hitman dopiero pokaże swoje największe atuty. IO-Interactive zamierza rozwijać markę i tworzyć nowe odsłony

Hitman powróci nie tylko w nowej grze. Hulu podpisało niezbędną umowę z wytwórnią 21th Century Fox, na mocy której powstanie serial. Nie będzie to bez wątpienia łatwe zadanie, jednak za scenariusz przygody odpowiada Derek Kolstad, który stworzył opowieści do Johna Wicka.

Trudno powiedzieć, jaką formę przyjmie przygoda, ale musicie mi przyznać jedno – akurat Hitman idealnie nadaje się do przeniesienia na epizodyczną historię. Wciąż nie jestem fanem gry w odcinkach akurat w tym uniwersum, ale na serial czekam.

Szybkie misje 30-50 minutowe, podczas których Agent 47 wybije jeden cel, a poszczególne odcinki będą się łączyć i przedstawią większego „bossa”? Opcji jest naprawdę sporo. Derek Kolstad powinien bez problemu poradzić sobie z tym światem.

Sporą niewiadomą pozostają aktorzy, czy też budżet, ale możemy mieć nadzieje, że Hulu nie będzie oszczędzać. W końcu platforma ma teraz sporą konkurencję, która coraz to chętniej wykłada grubą gotówkę na własne projekty.

Źródło: http://deadline.com/2017/11/hitman-television-series-derek-kolstad-john-wick-creator-hulu-fox-21-pilot-script-1202206934/0

Tagi: hitman hulu io-interactive serial