Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 13.11.2017 15:03
PES 2018 z ogromną aktualizacją. Konami potwierdza datę i zawartość Data Pack 2.0
2910V

PES 2018 z ogromną aktualizacją. Konami potwierdza datę i zawartość Data Pack 2.0

Piękne twarze, nowe stadiony i nawet odpicowany buty. Konami potwierdziło ostateczne informacje dotyczące Data Pack 2.0 do PES 2018 i gracze pobiorą aktualizację jeszcze w tym tygodniu. Szykujcie się na spore zmiany.

PES 2018 zadebiutował na rynku 12 września, ale deweloperzy wciąż mają pełne ręce roboty. Studio zamierza ulepszać i rozbudowywać grę, a oczekiwana aktualizacja zatytułowana Data Pack 2.0 trafi na serwery już 16 listopada.

Pro Evolution Soccer 2018 - recenzja gry

W najbliższy czwartek PES 2018 zostanie znacząco upiększony. Twórcy zadbali o między innymi piękniejsze twarze piłkarzy, poprawili stroje, dorzucili do gry nowe korki, czy też przygotowali kolejne stadiony. Tak prezentują się pełne szczegóły Data Pack 2.0:

  • Ponad 1000 nowych i uaktualnionych zdjęć piłkarzy
  • 65 zaktualizowanych licencjonowanych kompletów strojów
  • 9 nowych par piłkarskich “korków”
  • Ponad 40 zaktualizowanych modeli twarzy zawodników takich jak Phillipe Coutinho (Liverpool), Gianluigi Donnarumma (AC Milan) I André Silva (AC Milan)
  • Nowe tła do wywiadów i scenek w trybie Master League dla klubów partnerskich: Arsenal, AC Milan, CR Vasco Da Gama * (Tylko na PlayStation 4, Xbox One i PC)

Konami faktycznie ulepsza swoją najnowszą produkcję, która wygląda coraz to lepiej. Studio wciąż nie może pozwolić sobie na wykupienie wszystkich niezbędnych licencji, ale małymi krokami Japończycy dbają o tytuł i rozbudowują bazę zaprzyjaźnionych zespołów oraz piłkarzy.

Należy na pewno dodać, że w trybie myClub w formie Legendy pojawi się zapowiadany wcześniej David Beckham.

Źródło: informacja prasowa

Tagi: data pack konami pes 2018 Pro Evolution Soccer 2018

Nie przegap