Igor Chrzanowski Igor Chrzanowski 11.11.2017 11:53
Dream Alone. Polski horror inspirowany Limbo zmierza na Xbox One i może na Switcha!
713V

Dream Alone. Polski horror inspirowany Limbo zmierza na Xbox One i może na Switcha!

Młoda ekipa polskich deweloperów z WarSaw Games tworzy dla nas bardzo ciekawą platformówkę 2D inspirowaną między innymi takimi hitami jak Limbo czy Inside. Dream Alone ma spore szanse na to, aby osiągnąć to, co rewelacyjni poprzednicy.

Wspomniane już Dream Alone jest małą czarno-białą platformówką 2D, opowiadającą o młodym chłopcu żyjącym w wiosce, która została dotknięta tajemniczą chorobą. Wszyscy jej mieszkańcy w skutek zachorowania popadają w śpiączkę, co dotyka nawet rodzinę głównego bohatera.

Doom w wersji na Nintendo Switch wygląda bardzo dobrze, lecz działa już nieco gorzej

Chłopiec póki jest jeszcze zdrowy, wyrusza na odważną podróż w celu odnalezienia tak zwanej Pani Śmierci, która to rzekomo posiada moce, które mogą uleczyć jego bliskich.

Tytuł zmierza na bank na PC i pojawi się na nim już 21 marca 2018 roku. Następnie Dream Alone trafi na platformy mobilne z systemem iOS oraz Xbox One X. Autorzy rozważają też powoli stworzenie portu gry w wersji na Nintendo Switch.

Dream Alone - Overview Trailer

Źródło: https://www.bankier.pl/wiadomosc/SITE-S-A-Zmiana-harmonogramu-wydawniczego-oraz-podpisanie-nowej-umowy-7554389.html

Tagi: dream alone fat dog games indie

Nie przegap