Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 10.11.2017 19:05
Sony przedłuża PlayStation Plus graczom dotkniętym ostatnimi klęskami żywiołowymi
1770V

Sony przedłuża PlayStation Plus graczom dotkniętym ostatnimi klęskami żywiołowymi

Japońska korporacja kolejny raz pozytywnie zaskakuje. Firma wysyła wiadomości e-mail do graczy, którzy w ostatnim czasie zostali dotknięci katastrofami i przedłuża im abonament PlayStation Plus. To mały gest, który jednak jest doceniony przez samych zainteresowanych.

W ostatnich tygodniach mogliście słyszeć o licznych problemach związanych z huraganami na terenie Stanów Zjednoczonych. Sony dostrzegło problem wielu graczy i zdecydowało się przedłużyć abonament PlayStation Plus osobom dotkniętym katastrofami.

The Inpatient i Bravo Team opóźnione. Wielkie gry na PlayStation VR dopiero w przyszłym roku

Japończycy na witrynie nie zapowiada akcji, ale gracze otrzymują wiadomości e-mail, w których pojawia się wiadomość o przedłużeniu PlayStation Plus o dodatkowy miesiąc. Redaktor Attackofthefanboy mieszka na ścieżce huraganu Irma i chociaż w jego okolicy zniszczenia nie były wielkie, to jednak większość mieszkańców Florydy utraciło dostęp do prądu na pewien czas.

Sytuację dostrzegło Sony, które wysłało stosowną wiadomość do graczy:

„Dostrzegamy wielu członków społeczności PlayStation, którzy ucierpieli w wyniku ostatnich klęsk żywiołowych. Wydłużyliśmy Twoją subskrypcję PlayStation Plus o 1 miesiąc.”

Jest to oczywiście miły gest, który doceniają gracze. W Sieci możecie natrafić na sporo pozytywnych opinii Amerykanów, bo chociaż ta sytuacja nie wpłynie na ich życie, to jednak dobrze, że korporacja dostrzega problem i przynajmniej w taki mały sposób stara się pomóc swoim użytkownikom.

Źródło: https://attackofthefanboy.com/news/sony-gives-free-ps-plus-extensions-to-disaster-victims/

Tagi:

Nie przegap