Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 10.11.2017 13:59
Session to duchowy spadkobierca Skate. Zagrajcie w demo już dziś!
1025V

Session to duchowy spadkobierca Skate. Zagrajcie w demo już dziś!

Od wielu długich lat czekamy na kolejną odsłonę Skate, jednak Electronic Arts nie zamierza rozwijać tej serii. Właśnie z tego powodu kilku deweloperów postanowiło wspólnymi siłami stworzyć duchowego spadkobiercę, którego możecie wypróbować już dzisiaj. Poznajcie Session.

Session to gra sportowa traktująca o skateboardingu przygotowywana przez Crea-Ture Studio. Twórcy zdecydowali się na przygotowanie duchowego spadkobiercę kultowego Skate od Electronic Arts.

Tony Hawk's Pro Skater. Nowa odsłona przygotowywana bez Activision

Zadanie na pewno nie jest łatwe, jednak jak to mówią „kto nie próbuje, ten nie wygrywa?”. Deweloperzy stoją przed trudnym zadaniem, ale jak najbardziej wykonalnym, bo pierwsze opinie na temat tytułu są pozytywne.

Oczywiście premiera to bardzo, bardzo odległy temat, ponieważ deweloperzy dopiero 21 listopada startują z akcją na Kickstarterze, dzięki której prace ruszą z kopyta. Na to przynajmniej liczą twórcy i na dobry początek prezentują wersję demonstracyjną. Pamiętajcie – to w zasadzie prototyp prezentujący możliwości silnika.

Mimo wszystko zamierzam aktywnie kibicować Crea-Ture Studio i Session, bo takich tytułów na rynku brakuje. Tony Hawk już od dawna nie prezentuje oczekiwanej jakości, więc może niezależne studio przywróci blask gatunkowi?

Pliki pobierzecie z tego miejsca.

Źródło: Twitter

Tagi: Crea-Ture Studio demo kickstarter Session

Nie przegap