Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 09.11.2017 18:18
The Game Awards w grudniu! Zwiastun zapowiada oczekiwaną imprezę
618V

The Game Awards w grudniu! Zwiastun zapowiada oczekiwaną imprezę

„Growe Oscary” powracają! W 2017 roku ponownie otrzymamy możliwość uczestniczenia w wielkim show, podczas którego nie tylko poznamy najlepsze produkcje mijających miesięcy, ale również zobaczymy nowe materiały, czy też nawet zapowiedzi wielkich gier.

W 2016 roku najlepszą produkcją okazał się Overwatch. Tytuł Blizzarda zgarnął najważniejszą statuetkę „Game of the Year”, ale również został doceniony w kategorii „Najlepszy tryb sieciowy” oraz „Najlepsza gra e-sportowa”.  

The Game Awards 2016 – przeczytajcie wiadomości i poznajcie zwycięzców we wszystkich kategoriach

Geoff Keighley szykuje się na kolejne wydarzenie i właśnie otrzymaliśmy pierwsze konkrety. The Game Awards odbędzie się dokładnie 7 grudnia, a całe show zobaczymy za pośrednictwem YouTube’a w jakości 4K!

Czego możemy się spodziewać po wydarzeniu? Już teraz organizator zapowiada „światowe premiery”, występy muzyczne, a pewnie nie zabraknie jeszcze zwiastunów i fragmentów rozgrywek z tytułów, które zadebiutują na rynku w 2018 roku.

W przyszłym tygodniu poznamy nominowanych we wszystkich kategoriach, ale już teraz pojawiają się głosy, według których znaczącą rolę w całej imprezie odegra Playerunknown's Battlegrounds. Produkcja wciąż znajduje się w fazie Wczesnego Dostępu na Steam, ale właśnie w grudniu odbędzie się premiera w Xbox Preview oraz gracze na komputerach osobistych otrzymają dostęp do wielkiej aktualizacji.

Jaka gra Waszym zdaniem zasługuje na nagrodę Game of the Year?

Tagi: Geoff Keighley the game awards trailer zwiastun

Nie przegap