Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 09.11.2017 16:16
L.A. Noire na Nintendo Switch. Rockstar pokazuje nową wersję
1481V

L.A. Noire na Nintendo Switch. Rockstar pokazuje nową wersję

Rockstar zdecydował się na specjalną prezentację L.A. Noire na Nintendo Switch. Zwiastun pokazuje nowości, które będą dostępne wyłącznie na sprzęcie Nintendo. Premiera nowej wersji odbędzie się w przyszłym tygodniu.

Rockstar dość niespodziewanie zapowiedział nową wersję L.A. Noire. Twórcy zdecydowali się przygotować edycję na PlayStation 4, Xboksa One, Nintendo Switch oraz gogle VR. Najnowszy zwiastun ukazuje wersję na sprzęt Nintendo.

L.A. Noire wymaga instalacji dużego pakietu danych na Switch nawet w wersji pudełkowej

Nintendo Switch w listopadzie otrzyma kilka naprawdę mocnych tytułów i jednym z nich jest bez wątpienia produkcja Rockstar. Będzie to wielki powrót gry uznanego studia na sprzęt Nintendo i deweloperzy zdecydowali się przygotować ciekawe funkcje dostępne wyłącznie na sprzęcie Japończyków.

Gracze skorzystają  z między innymi dotykowego ekranu, który pozwoli na wybieranie odpowiedzi, poszczególnych elementów z menu lub otwieranie sejfu. Nie jest to oczywiście wielka innowacja, jednak już sam fakt rozgrywki w terenie może zainteresować wielu fanów L.A. Noire.

Nie możemy w tym wypadku liczyć na wybitną oprawę, ale posiadacze Nintendo Switchów nie powinni zwracać uwagi na niższą rozdzielczość, a powinni przygotowywać się na rozwiązywanie spraw leżąc przykładowo w ogrodzie.

Źródło: YouTube.com

Tagi: L.A. Noire nintendo switch rockstar trailer zwiastun

Nie przegap