Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 07.11.2017 17:03
EA rozdaje przedmioty dla fanów Star Wars: Battlefront II
1193V

EA rozdaje przedmioty dla fanów Star Wars: Battlefront II

Electronic Arts postanowiło przypomnieć o swojej nadciągającej strzelance w uniwersum Gwiezdnych Wojen. Gracze mogą odebrać przedmioty do już wydanych produkcji.

Star Wars: Battlefront II to najnowsza produkcja DICE. Twórcy wciąż rozwijają uniwersum Gwiezdnych Wojen i najnowszy tytuł obok sieciowej rozgrywki, otrzyma również pełnoprawną kampanię.

Star Wars: Battlefront II z kolejnymi znanymi nazwiskami. Szwed, Żebrowski i Pawlicki odegrają ważne role

Premiera Star Wars: Battlefront II odbędzie się już za 10 dni, więc możemy śmiało przypuszczać, że DICE zajmuje się ostatnim wysprzątaniem serwerów – niedawno otrzymaliśmy wiadomość o zakończeniu prac nad tytułem.  

DICE oraz EA Sports postanowili w ciekawy sposób zapowiedzieć debiut i przygotowali specjalne przedmioty dla graczy Battlefield 1, FIFA 18, NHL 18 oraz NBA LIVE 18:

Battlefield 1 -  Aby uczcić premierę gry Star Wars™ Battlefront™ II od DICE i EA 14/17 listopada, wszyscy gracze, którzy zalogują się doBattlefield 1, otrzymają nową broń, pałkę bojową Totokia, w ramach pakietu obchodów Star Wars™ Battlefront™ II. Ta wywodząca się z wysp Fidżi broń biała pojawiła się na frontach I wojny światowej. Zaloguj się w Battlefield 1 po 8 listopada i odbierz pałkę bojową Totokia za darmo. Sprawdź dalsze informacje.

FIFA 18 - Świętuj nadchodzącą premierę Star Wars™ Battlefront™ II w FIFA Ultimate TeamTM, zakładając strój inspirowany oddziałem Inferno, dostępny od 7 do 28 listopada. 

NHL 18 - Uczyń swój hokejowy skład Ultimate Team jeszcze lepszym i pokonuj rywali z tafli w niepowtarzalnym stylu dzięki strojami inspirowanymi oddziałem Inferno. Przedmioty otrzymają wszyscy gracze, którzy zalogowali się na swoje konta HUT przed 1 listopada o godz. 8:59 czasu polskiego. Zespoły z motywem Star Wars Battlefront II w HUT pojawią się również w twojej skrzynce odbiorczej i pozostaną dostępne do otwarcia pakietów.

NBA LIVE 18 - Niech twoje gwiazdy NBA LIVE 18 wyróżnią się dzięki wyjątkowym grafikom dla parkietu i strojom domowym oraz wyjazdowym. Rozgrywaj wydarzenia Live poświęcone oddziałowi Inferno, aby odblokować ograniczony czasowo sprzęt z motywem Inferno między 7 a 14 listopada. 

Nie są to oczywiście wyjątkowo piękne dodatki, ale miłośnicy Gwiezdnych Wojen pewnie z przyjemnością skorzystają z nowego stroju dla swoich piłkarzy w FIFA 18. Na wszystkich dodatkach pojawia się oczywiście motyw oddziału Inferno.

Źródło: https://www.ea.com/pl-pl/news/celebrate-star-wars-battlefront-ii-across-ea-games?

Tagi: DICE Electronic Arts Star Wars: Battlefront II

Nie przegap