Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 06.11.2017 13:31
Star Wars: Battlefront II z kolejnymi znanymi nazwiskami. Szwed, Żebrowski i Pawlicki odegrają ważne role
623V

Star Wars: Battlefront II z kolejnymi znanymi nazwiskami. Szwed, Żebrowski i Pawlicki odegrają ważne role

Electronic Arts Polska przedstawiło kolejnych aktorów, których usłyszymy podczas rozgrywki w Star Wars: Battlefront II. Wydawca zdecydował się obsadzić między innymi Aleksandrę Szwed, która otrzyma w tym wypadku bardzo ważną rolę. Posłuchajcie próbek głosów.

Małymi krokami poznajemy całą obsadę z polskiej wersji językowej Star Wars: Battlefront II. Wydawca w tym wypadku zadbał o sporo znanych twarzy, które mają mniejsze lub większe doświadczenie w dubbingowaniu gier.

Recenzja Star Wars: Battlefront II

Śmiało możemy powiedzieć, że główną rolę w polskiej wersji językowej otrzymała Aleksandra Szwed, która wcieli się w komandor Iden Versio, czyli bohaterkę kampanii. Dotychczas aktorkę mogliście kojarzyć z między innymi serialu „Rodzina zastępcza”, ale również takich gier jak Until Dawn (Emily), Battlefield 1 (Zara Ghufran), czy też Torment: Tides of Numenera (Matkina).

W jej formacji znajdują się Gideona Haska oraz Dela Meeko, a w polskiej wersji językowej w ich rolach usłyszymy kolejno Michała Żebrowskiego oraz Anotoniego Pawlickiego. Tego pierwszego nie muszę pewnie nikomu przedstawiać – to przecież sam Geralt z Rivii! – ale zdobywca dwóch Złotych Kaczek miał również przyjemność wcielić się w Herkulesa w God of War III i God of War: Wstąpienie. Antoni Pawlicki w ostatnim roku wystąpił w filmie „#WSZYSTKOGRA” oraz serialu „Na noże”, a możecie go również usłyszeć w Call of Duty: WWII, gdzie wciela się w Porucznika  Josepha Turnera.

Próbkę pracy aktorów możecie przesłuchać poniżej. Szczególnie zachęcam do pracy Szwed, która będzie nam towarzyszyć przez całą kampanię. Star Wars: Battlefront II zadebiutuje na rynku 17 listopada i tytuł będzie dostępny jednocześnie na PlayStation 4, Xboksach One i komputerach osobistych.

Źródło: informacja prasowa

Tagi: dubbing Electronic Arts Star Wars: Battlefront II