Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 06.11.2017 14:02
The Last of Us: Part II. Krwawy zwiastun zdradza umiejscowienie wydarzeń
2572V

The Last of Us: Part II. Krwawy zwiastun zdradza umiejscowienie wydarzeń

W ostatnich dniach mogliście sporo przeczytać o kontrowersjach wywołanych przez ostatni zwiastun The Last of Us: Part II, jednak niektórzy gracze zdecydowali się nie przyglądać krwawym scenom, a zaczęli dokładnie badać materiał. Na filmie pojawiają się elementy, które pozwalają umiejscowić wydarzenia.

Już w sierpniu fani zdecydowali się bardzo dokładnie zapoznać z przedstawionymi przez Naughty Dog materiałami koncepcyjnymi i dzięki grafikom udało się umiejscowić wydarzenia. Zdaniem fanów akcja The Last of Us: Part II ma rozgrywać się w Seattle.

The Last of Us: Part II. Umiejscowienie wydarzeń odnalezione przez fanów?

Najnowszy zwiastun potwierdza tę teorię. Gracze dostrzegli, że napisy na zardzewiałych znakach drogowych ponownie pozwalają sądzić, że faktycznie wydarzenia z The Last of Us: Part II zostaną przynajmniej w pewnej części rozegrane w Seattle.

Zwiastun ma nawet rozgrywać się obok autostrady I-5, którą znajduje się zaledwie 2 kilometry od dzielnicy, która widzieliśmy na materiałach trzy miesięcy temu. Użytkownik Reddita o pseudonimie Voldsby poszedł ze swoją teorią nawet dalej i twierdzi, że wielkość drzew sugeruje okres opowieści, która ma rozgrywać się na wiele miesięcy po wybuchu epidemii.

To oczywiście tylko domysły, ale szczerze wątpię, by jakichkolwiek element pojawił się na tym zwiastunie przez przypadek. Naughty Dog chce nam wyraźnie coś powiedzieć, a fani bardzo chętnie odnajdują takie wskazówki i grają w grę deweloperów.

The Last of Us: Part II. Krwawy zwiastun zdradza umiejscowienie wydarzeń

Źródło: http://www.eurogamer.net/articles/2017-11-06-the-last-of-us-2-fans-find-more-clues-to-the-games-location

Tagi: Naughty Dog playstation 4 Sony The Last of Us: Part II

Nie przegap