Igor Chrzanowski Igor Chrzanowski 05.11.2017 13:06
Hearthstone: Koboldy i katakumby. Zapowiedziano nowy dodatek do karcianki Blizzarda
1350V

Hearthstone: Koboldy i katakumby. Zapowiedziano nowy dodatek do karcianki Blizzarda

Hearthstone przyniósł Blizzardowi rolę jednego z liderów rynku karcianek, dzięki czemu deweloperzy mogą w spokoju skupiać się nie tyle co na rywalizacji z konkurencją, a samym rozwoju zawartości swojego hitu.

Blizzcon zaowocował w mnóstwo zapowiedzi związanych z grami Zamieci i w przypadku karcianego Hearthstone'a nie mogło być inaczej.

World of Warcraft: Battle for Azeroth. Wielkie MMO otrzyma kolejny dodatek i klasyczny serwer!

Tym razem Bohaterowie Warcrafta wyruszą w nową podróż w dodatku zatytułowanym Koboldy i katakumby, który to poza oczywiście nową kampanią zaoferuje kilka zmian w rozgrywce.

Pierwszą z poważnych nowości w arsenale naszych kart mają być tak zwane "przedmioty niezidentyfikowane", czyli takie zabawki, które po wyrzuceniu na stół mogą okazać się jedną z kilku dostępnych wersji danej rzeczy. Jako przykład Blizzard podał niezidentyfikowany eliksir, który może zamienić się w eliksir życia, czystości, cienia bądź nadziei. 

Ponadto do decków trafią karty, które można na bieżąco ulepszać. Polegać ma to na tym, że za dodatkową opłatą w kryształkach many nasza karta może nabyć dodatkowych właściwości. Tutaj za przykład posłużył czar kopiowania minionków.

Datę premiery zaplanowano na okolicę grudnia tego roku. Z okazji zapowiedzi DLC przygotowano też muzyczny zwiastun z dosyć przyjemną folkową piosenką.

Hearthstone: Koboldy i katakumby – zwiastun PL

Tagi: Blizzard hearthstone

Nie przegap