Igor Chrzanowski Igor Chrzanowski 04.11.2017 14:41
Super Mario Odyssey jest najszybciej sprzedającą się grą w całej historii serii!
1529V

Super Mario Odyssey jest najszybciej sprzedającą się grą w całej historii serii!

Nintendo dobrze wiedziało, że aby sprzedać nam Nintendo Switch tak jak tego pragnie, musi dostarczyć nam wyjątkowe gry, które przedefiniują swoje gatunki. Tak jest z nową Zeldą oraz ostatnimi przygodami Mario!

Super Mario Odyssey zebrało fantastyczne recenzje, których ogólna średnia na Metacritic wynosi aż 97 punktów na 100, co ma spory wpływ na to, jak tytuł sprzedaje się wśród graczy.

Recenzja Super Mario Odyssey

Nintendo oficjalnie potwierdziło, że Odyseja jest najszybciej sprzedającą się grą z Marianem w roli głównej w całej historii tej marki zarówno w Ameryce jak i w Europie oraz najszybciej sprzedającą się grą z Mario w 3D w Japonii.

To fantastyczna wiadomość dla Big N, które to może dzięki temu sukcesowi liczyć na jeszcze szybszą sprzedaż Switcha. Obecnie w samym tylko USA poszło już 2,6 mln konsol NS oraz 1.1 mln przygód Mario.

Jeśli tendencja się utrzyma, w przyszłości Odyseja może przebić rekordowy wynik wykręcony przez New Super Mario Bros. Wii, które kupiło aż 30 mln osób! Aby nieco umilić Wam dzień, wrzucam fantastyczny teledysk Jump Up, Super Star!

Jump Up, Super Star! - Super Mario Odyssey Musical

 

Źródło: https://gamingbolt.com/super-mario-odyssey-becomes-the-fastest-selling-game-in-the-franchise

Tagi:

Nie przegap