Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 03.11.2017 14:34
PlayStation 4 Pro w białej wersji ma walczyć o zainteresowanie z Xbox One X
2319V

PlayStation 4 Pro w białej wersji ma walczyć o zainteresowanie z Xbox One X

Japońska korporacja postanowiła dzisiaj zaprezentować nową wersję PlayStation 4 Pro, która zadebiutuje na rynku w bardzo szczególnym dniu. Sony za pomocą nowej wersji konsoli zamierza rywalizować z nadciągającym Xboksem One X.

Od samego rana napływają recenzję oraz testy Xboksa One X i nie przypadkowo właśnie dzisiaj pojawia się w sklepach nowe wydanie PlayStation 4 Pro. Urządzenie ma odwrócić uwagę od konsoli Microsoftu.

Xbox One X – recenzja sprzętu

Sony oficjalnie zapowiedziało PlayStation 4 Pro w białym kolorze, ale było to specjalne wydanie przygotowane na premierę Destiny 2. Teraz jednak sklepy zaczynają zbierać zamówienia na „gołego białasa”, który trafi na rynek… 7 listopada.

Prezentacja konsoli w dniu recenzji sprzętu konkurencji i premiera w dniu debiutu urządzenia Microsoftu. Japończycy zamierzają w ciekawy sposób zakłócić wielkie święto Amerykanów, ale oczywiście w tej sytuacji to gracze zagłosują portfelami.

Warto tutaj na pewno wspomnieć, że na 7 listopada Sony zaplanowało również premierę Horizon: Zero Dawn The Frozen Wilds, czyli dodatku do wielkiej przygody Aloy. Białe PlayStation 4 Pro zostało wycenione na 339,99 funtów, czyli około 1614 zł.

Źródło: Twitter

Tagi: cena data premiery playstation 4 pro sony