Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 02.11.2017 19:00
Super Lucky's Tale na kolorowym zwiastunie. Nowy bohater wkracza do akcji
705V

Super Lucky's Tale na kolorowym zwiastunie. Nowy bohater wkracza do akcji

Playful Corporation już wkrótce zaprezentuje kolejnym graczom swoją kolorową opowieść, a już dzisiaj możemy spojrzeć na premierowy zwiastun. Materiał w pozytywny sposób przedstawia założenia gry i zapowiada przygotowane atrakcje.

Super Lucky's Tale to platformówka 3D przygotowana z myślą o Xboksie One i PC. Pierwowzór został stworzony z myślą o goglach wirtualnej rzeczywistości, jednak Playful Corporation znacząco odświeżyło grę i jej nowa zawartość powinna zainteresować fanów platformówek. 

Wiedźmin 3: Dziki Gon znacząco ulepszony na Xbox One X. Twórca zdradza szczegóły

Na wstępie na pewno warto zaznaczyć, że Super Lucky's Tale nie oferuje zawartości znanej z Lucky's Tale. Jest to w zasadzie przebudowana produkcja, którą śmiało można nazwać „dwójką”, bo autorzy wykreowali zupełnie nowe światy, kolejne wyzwania i znacząco upiększyli tytuł.

Gra na Xboksie One X wygląda fantastycznie, ale na konkrety w tym temacie musicie jeszcze zaczekać – w weekend pojawi się nasza recenzja, która dokładnie zaprezentuje pracę wykonaną przez Playful Corporation.

Odnoszę przy tym wrażenie, że zwiastun premierowy w naprawdę porządny sposób pokazuje Super Lucky's Tale. Możecie tutaj zobaczyć kilka map, różne wyzwania, przeciwników oraz sympatycznego bohatera.

W sumie można jedynie żałować, że autorzy nie zadbali o odpowiednią promocję, bo Super Lucky's Tale zasługiwało na lepszą kampanię marketingową, która zaprezentowałaby grę w rzeczywistym świetle.

Tagi: PC Playful Corporation super lucky’s tale trailer xbox one x zwiastun

Nie przegap