SKLEP
Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 01.11.2017 20:00
Ace Combat 7 chwali się zawartością dla PlayStation VR. Zwiastun pokazuje jakość rozgrywki
659V

Ace Combat 7 chwali się zawartością dla PlayStation VR. Twórcy pokazują czystą rozgrywkę

Ace Combat 7 zapowiada się na prawdziwą ucztę dla fanów gatunku, bo Japończycy od pierwszej zapowiedzi wspominają o najbardziej rozbudowanej i kompletnej odsłonie w serii. Tytuł otrzyma nawet wsparcie dla PlayStation VR i dzisiaj możemy spojrzeć na gameplay.

Project Aces systematycznie zapowiada wyjątkową jakość zabawy dla fanów latania. Twórcy przygotowują wiele samolotów, fabularną kampanię oraz kilka dynamicznych trybów. Jedną z ciekawostek jest bez wątpienia wsparcie dla PlayStation VR.

Zobaczcie również ostatni zwiastun Ace Combat 7

Zakładając gogle PlayStation VR otrzymamy możliwość spojrzenia na maszynę w jej autentycznych rozmiarach. Studio zapowiada „niedościgniony realizm kabiny”, czy też takie przyjemności jak „zażarte starcia”, które będziemy obserwować z zupełnie nowej perspektywy.

Posiadacze japońskiego sprzętu nie będą raczej narzekać, bo PlayStation VR potrzebuje wielu mocnych tytułów, a Ace Combat 7 zapowiada się na naprawdę konkretną propozycję.

Należy tutaj na pewno zaznaczyć, że podczas rozgrywki w PlayStation VR nie otrzymamy dostępu do pełnej kampanii przygotowanej dla Ace Combat 7.Twórcy zdecydowali się na inny ruch – stworzyli pełnoprawny tryb, którego ukończenie ma zająć nawet 12-15 godzin! Studio w tym wypadku musiało odrobinę dostosować gameplay, ale to akurat nikogo nie powinno szczególnie dziwić.

Źródło: YouTube.com

Tagi: ace combat 7 Bandai Namco Project Aces zwiastun