Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 01.11.2017 16:14
The Walking Dead Collection oficjalnie. Zapowiedziano wielką kolekcję z ulepszeniami
1051V

The Walking Dead Collection oficjalnie. Zapowiedziano wielką kolekcję z ulepszeniami

Telltale Games potwierdziło krążące plotki. Firma przygotowała wielki zestaw gier w świecie Żywych Trupów, który trafi do graczy jeszcze w tym roku. The Walking Dead Collection to pakiet odcinków ze wszystkich sezonów.

The Walking Dead Collection to zestaw przygotowany i wydany przez Telltale Games. Autorzy wrzucili do pakietu wszystkie 19 odcinków przygód w uniwersum Żywych Trupów. Gracze otrzymają kompletne wydanie, które w dodatku zostanie odrobinę ulepszone.

The Walking Dead z crossoverem. Robert Kirkman wypowiedział się o pojawieniu się Clementine w serialu

O tej paczce mówiono już kilka tygodni temu, ale w końcu otrzymaliśmy ostateczne potwierdzenie. The Walking Dead Collection to zbiór 19 odcinków, który pozwoli zainteresowanym poznać kompletną opowieść przygotowaną przez Telltale Games.

Pakiet zawiera:

  • The Walking Dead: Season One
  • The Walking Dead: Season Two
  • The Walking Dead: Michonne
  • The Walking Dead: A New Frontier
  • The Walking Dead: The Final Season

The Walking Dead Collection trafi do graczy 5 grudnia i będzie jednocześnie dostępny na PlayStation 4 i Xboksa One. Oczywiście w tym wypadku finał przygody pobierzemy dopiero w przyszłym roku, ponieważ pierwszy epizod The Walking Dead: The Final Season zadebiutuje dopiero za kilka miesięcy.

Deweloperzy zdają sobie sprawę, że pierwsze przygody odbiegają oprawą od najnowszych, więc zdecydowano się na małe usprawnienie oprawy.

Tagi: data premiery Telltale Games The Walking Dead Collection zwiastun

Nie przegap