Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 01.11.2017 20:30
Darkwood przeraża wielu graczy. Twórcy chwalą się opiniami, a ja wierzę w wersję na konsole
1561V

Darkwood przeraża wielu graczy. Twórcy chwalą się opiniami, a ja wierzę w wersję na konsole

W 2017 roku nie brakuje na rynku dobrych, polskich gier i bez wątpienia jednym z takich tytułów jest Darkwood. Twórcy postanowili przypomnieć o swoim horrorze prezentując reakcje kilku graczy. Mam nadzieję, że ta „jaskółka” zwiastuje dobrą wiadomość.

Darkwood to mroczny horror, którego deweloperzy zaskoczyli wrzucając swoją propozycję na torrenty. Acid Wizard Studio nie potrafiło poradzić sobie ze skalą problemu wyłudzonych kluczy, więc deweloperzy wpadli na nietypowy pomysł.

Darkwood na torrentach. Polacy udostępnili grę za darmo

Tytuł może pochwalić się średnią ocen na poziomie 80%, a jednocześnie twórcy na 1706 recenzji na Steam zgarnęli aż 95% pozytywów. Gra została doceniona i deweloperzy postanowili przypomnieć o swojej pracy.

Autorzy opublikowali przyjemny zwiastun, który pokazuje reakcje graczy-streamerów na Darkwood. Standardowo takie materiały są odrobinę „podkręcone”, jednak mnóstwo pochwał na platformie Valve potwierdza bardzo wysoki poziom produkcji.

Aktualnie studio nie zapowiedziało przerzucenia produkcji na konsolę, lecz mam nadzieję, że to tylko cisza przed burzą – napisałem dzisiaj do pracowników Acid Wizard, ale autorzy nie mogą potwierdzić wrzucenia mrocznej przygody na PlayStation 4 i Xboksa One.

 

Źródło: YouTube.com

Tagi: acid wizard Darkwood reakcje zwiastun