Igor Chrzanowski Igor Chrzanowski 29.10.2017 16:46
Fortnite: Battle Royale. Deweloperzy opowiadają o zmianach, jakie czekają grę
1105V

Fortnite: Battle Royale. Deweloperzy opowiadają o zmianach, jakie czekają grę

Fortnite: Battle Royale stało się niespodziewanym, darmowym konkurentem dla szalenie popularnego PUGB. Epic Games starannie rozwija swój projekt tak, aby prześcignąć jego jakością rywala i pokazać mu, gdzie jego miejsce.

W związku z tym deweloperzy regularnie publikują filmiki, na których odpowiadają na najważniejsze pytania zadawane im przez społeczność graczy oraz opowiadają o swoich planach na rozwój Fortnite. 

Fortnite z wielką aktualizacją

Ostatnio na kanale gry pojawił się Dev Update numer 3, w którym to autorzy podsumowali ostatnią aktualizację. Dzięki niej w trybie Battle Royale pojawiły się nowe ustawienia standardowej czułości celowania, które zdaniem deweloperów poprawią nasze odczucia z grania i doprowadzą do osiągania lepszych wyników. Osoby grające na padach otrzymały opcję zmienienia ustawień guzików na tryb "Pro"

Ponadto w końcu dodano system progresji, czyli nareszcie w tradycyjnym stylu zbieramy doświadczenie, podnosimy swój poziom i dostajemy za to nagrody. Do tego Epic Games pragnie uprościć proces stawiania pułapek, gdyż uważa, że obecnie trwa to zdecydowanie za długo.

Na razie nie zobaczymy jednak nowych map, lecz będziemy bawić się na nieco poszerzonej wersji tego, co znamy do tej pory. Resztę informacji znajdziecie w poniższym wideo.

 

Tagi:

Nie przegap